تبلیغات

javahermarket

جدیدترین اخبار بالیوود، دانلود موزیک ویدیو - سلمان برای درمان خود به ایالت متحده میرود

بهترین های بالیوود را اینجا ببینید .


نویسنده :
تاریخ:13 شهریور 90-04:00 ب.ظ

سلمان برای درمان خود به ایالت متحده میرود

سلمان برای درمان خود به ایالت متحده میرود


همانطور که قبلا گفتم سلمان از مریضی عصبی رنج میبرد و این خبر را برادرش سهیل خان هم تایید کرد وبه همین خاطربه او توصیه شده است برای درمان بهتر به ایالت متحده برود .
یک منبع میگوید : سلمان حدود هفت سال پیش این مریضی را داشته است و با درمان آن را بهبود داده است بعد از یک یا دو سال این بیماری به طور کامل از بین رفت . و حالا سه ماه پیش دوباره شروع شده است تابه الان . گفته شده است این بار این مشکل بیشتر و درد آورتر است .
توضیح در مورد وخامت سلامتی سلمان یک منبع این گونه گفته است : سلمان دردش شدید است و هر بار که چیزی داغ یا سرد میخورددردش بیشتر و غیر قابل تحمل می شود. در این بیماری  فک او بسیار دردش زیاد است .
چند هفته پیش سلمان به بیمارستان Lilavati در Bandra با درد بسیار برده شده است . گفته شده است دردش بسیار شدید بوده است به  طوری که او جیغ میکشده است . پزشکان Lilavati پیشنهاد کرده اند که او را به Saifee در جاده Charni ببرند . و گفته اند که او را تحت آنژیوگرافی بگیرند .
گفته شده است که سلمان مبتلا به بیماری نورالژی عصبی شده است و این مساله را سهیل هم تایید کرد . او دست از فیلمبرداری بادیگارد کشیده است و در جشن آن هم شرکت نکرده است . و همچنان او دست از تبلیغات فیلم بادیگارد کشیده است و استراحت میکند


http://bollywoodnews.freeforums.org
javahermarket