تبلیغات

javahermarket

جدیدترین اخبار بالیوود، دانلود موزیک ویدیو - مدهوری به جای آیشواریا در فیلم 'Satte Pe Satta'

بهترین های بالیوود را اینجا ببینید .


نویسنده :
تاریخ:26 اردیبهشت 90-01:16 ب.ظ

مدهوری به جای آیشواریا در فیلم 'Satte Pe Satta'

مدهوری به جای آیشواریا در فیلم 'Satte Pe Satta'

تقریبا بعد از یک دهه و نیم دوباره سانجی دات و مدهوری با هم هم بازی می شوند  . در این فیلم مدهوری را جایگزین آیش واری در این فیلم کردند .

این فیلم توسط دات Ashtavinayak باز سازی می شود . که در این فیلم قبلا آمیتا باچان و هیما مالینی بازی کیده اند که حالا جای این دو بازیگر بزرگ دو بازیگر بزرگ دیگر بازی خواهند کرد .

کارگردان این فیلم Soham Shah شادی خود را به خاطر بازی مدهوری در این فیلم ابراز کرد و اینگونه گفت : من همیشه برای این فیلم خیلی مشتاق بودم که مدهوری جای هیما مالینی بازی کند . من مردد بودم برای این پیشنهادم به دیگران با خود میگفتم شاید آنها قبول نکنند . Dhillin Mehta و  Baba (Sanjay) تولید کننده این فیلم هستند آنها یک پیامی برای مدهوری فرستادند و من هم فیلمنامه را و بعد از آن مدهوری این نقش را پذیرفت .

تولید کننده این فیلم Dhillin Mehta در مورد نقش سانجی و مدهوری گفته است او هم خیلی هیجان زده است و به نظر او این دو بازیگر جفت جذابی برای یکدیگر هستند . این دو برای کار بهترین هستند .

قبلا که قرار بود در این فیلم آیشواریا بازی کند اما او گفته بوده است که بعد از اتمام فیلمی که دارد اینکار را انجام خواهد داد و Sanju baba بیش از این نمی خواسته است فیلمبرداری به عقب بیافتد به همین دلیل مدهوری را انتخاب کردند .
javahermarket